Forumumuza Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumumuza Hoşgeldiniz

Double B Forumları

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Son Dakika Haberleri

2 posters
YazarMesaj
Яєx§
Admin
Admin
Яєx§

Rep puanına bak
Rep puanı Rep puanı:
Son Dakika Haberleri Left_bar_bleue5000/5000Son Dakika Haberleri Empty_bar_bleue  (5000/5000)
Karizma Puanı:
Son Dakika Haberleri Left_bar_bleue500/500Son Dakika Haberleri Empty_bar_bleue  (500/500)

Son Dakika Haberleri Empty
MesajKonu: Son Dakika Haberleri   Son Dakika Haberleri Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 1:00 pm

Son Dakika Haberleri

Beşiktaşla ilgili tüm haberler bu başlık altında açılsın
https://bk72.yetkin-forum.com
Яєx§
Admin
Admin
Яєx§

Rep puanına bak
Rep puanı Rep puanı:
Son Dakika Haberleri Left_bar_bleue5000/5000Son Dakika Haberleri Empty_bar_bleue  (5000/5000)
Karizma Puanı:
Son Dakika Haberleri Left_bar_bleue500/500Son Dakika Haberleri Empty_bar_bleue  (500/500)

MesajKonu: Geri: Son Dakika Haberleri   Son Dakika Haberleri Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 1:01 pm

Ricardinho: "Türkiye bir cennet"
İlk yarının son haftalarında yükselen form grafiğiyle Beşiktaşlı taraftarların gönlünde taht kuran Ricardinho, ülkesi Brezilya’da adeta Türkiye’nin gönüllü elçisi gibi çalışıyor. Yıldız futbolcu, ülkesinin yüksek tirajlı gazetelerine verdiği röportajlarda, “İstanbul’a gittiğim ilk bir ay özellikle iklime uyum sağlamakta güçlük çektim. Ancak bunu atlattım. Türkiye’de harika bir atmosfer var. Futbol orada da en az buradaki kadar kutsal. Ayrıca İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin kıyı kentleri adeta bir cennet. Beşiktaş’a gitmekle çok doğru hareket etmişim. Ligin ilk yarısı bizim istediğimiz gibi olmadı ama ikinci yarıda taraftarlarımızı mutlu edeceğiz” şeklinde konuştu.

27.12.2006
Яєx§
Admin
Admin
Яєx§

Rep puanına bak
Rep puanı Rep puanı:
Karizma Puanı:

MesajKonu: Geri: Son Dakika Haberleri   Son Dakika Haberleri Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 1:02 pm

Kayserispor-Beşiktaş pazarlığı
Beşiktaş ile Kayseri arasındaki yıldız pazarlığının ayrıntıları ortaya çıktı. Sarı-Kırmızılılar Bülent, Fatih, Gökhan ve Mehmet Topuz için 17 milyon Euro istemiş.

İkinci harekât
Sezonun ikinci yarısına kadrosunu güçlendirerek girmek isteyen Siyah-Beyazlı ekibin, transferin gözde isimlerindeki ısrarı sürüyor. Daha önce Mehmet Topuz, Gökhan Ünal, Bülent Bölükbaşı ve Fatih Ceylan’ı isteyen, ancak Kayserispor’dan “Devre arası gelsin, bu konuyu bir kez daha karşılıklı oturup konuşuruz” yanıtını alan Beşiktaşlı yöneticiler, işaret edilen zaman gelince Sarı-Kırmızılı kulübün kapısını bir kez daha çaldı.

Arada uçurum var
Kayseri, Bülent ve Fatih için 3,5; Mehmet ve Gökhan için ise 5’er milyon Euro bonservis bedeli istedi. Tıkanma noktasına gelen görüşmelere el koyan 2. Başkan Murat Aksu, “4 oyuncuya toplam 5 milyon Euro, artı iki oyuncu verelim. İstediğiniz rakamlarla transferlerin gerçekleşmesi hayal” önerisini sundu. Ancak Kayseri yönetimi, “Futbolcularımızın değeri budur” diyerek diretiyor. Görüşmeler şimdilik askıya alındı.

27.12.2006
Яєx§
Admin
Admin
Яєx§

Rep puanına bak
Rep puanı Rep puanı:
Karizma Puanı:

MesajKonu: Geri: Son Dakika Haberleri   Son Dakika Haberleri Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 1:02 pm

M.Denizli Beşiktaş'a doğru
Akşam gazetesinin (27.12.2006) sayılı bugünkü haberine göre; Beşiktaş’ın yeni teknik direktörünün adı belli oldu: Mustafa Denizli. Camiayı ayağa kaldıran açıklamaları nedeniyle Jean Tigana’yla yollarını ayırma kararı alan Siyah-Beyazlı yönetim, teknik adam arayışlarını sürdürürken, Başkan Yıldırım Demirören, ilk olarak Shaktar Donetsk’te çalışan Mircea Lucescu’ya teklif götürdü. Ancak Rumen teknik adamdan, “Burada rahatım çok iyi gelmek istemiyorum” yanıtını alan Demirören, bunun üzerine Mustafa Denizli alternatifine yöneldi. Daha önce Galatasaray ve Fenerbahçe’yi şampiyon yapma başarısı gösteren Denizli, kendisine “aracılar” vasıtasıyla yapılan teklife “Şartlar oluşursa gelirim” yanıtını verdi. Demirören’in yakın çevresine de, “Biz kararımızı verdik. Tigana ile sorunlarımız var. Ama bugün, ama sezon sonunda Tigana ile yollarımızı ayırdığımızda takımın başında mutlaka Mustafa Denizli’yi görmek istiyoruz” dediği öğrenildi. Bu arada Denizli’nin, parasal konularda da Beşiktaş Yönetim Kurulu’na sorun çıkarmayacağı ifade edildi.

TAKIMDA TRANSFERE GEREK YOK

Mustafa Denizli’nın ocak ayında Beşiktaş Teknik Direktörlüğü’ne getirilmesi halinde transfer yapılmayacak. Tecrübeli hocanın yakın çevresine Beşiktaş’ın mevcut kadrosunun Türkiye’nin en iyi kadrolarından biri olduğunu, transfere gerek olmadığını söylediği vurgulandı. Bu arada Beşiktaş yönetimi Jean Tigana’yı göndermek için formül arıyor. Fransız teknik adamdan tazminatsız kurtulmanın yollarını arayan Siyah-Beyazlı kulübün Yönetim Kurulu’nun tazminat için bir milyon euroyu gözden çıkardığı da konuşuluyor.

27.12.2006
Яєx§
Admin
Admin
Яєx§

Rep puanına bak
Rep puanı Rep puanı:
Karizma Puanı:

MesajKonu: Geri: Son Dakika Haberleri   Son Dakika Haberleri Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 1:03 pm

FBTV görüntüleri özel kasada mı?

perde arkası...

Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın ışıklandırması törenini canlı yayınlayan FBTV yetkilileri Aziz yıldırım'la Levent kızıl arasındaki diyaloğuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınıyor. FBTV, Beşiktaş Kulübü'nün görüntüleri izleme istedğini geri çevirdi

Levent Kızıl'ın, Aziz yıldırım'a söylediği "Hem Federasyonu bitireceğiz hem de Beşiktaş'ı" sözlerinin canlı yayında yayınlandığı iddiasıyla Beşiktaşlı taraftarlar FBTV'yi telefon yağmuruna tuttu. sarı-Lacivertli kulübün Başkanı Aziz Yıldırım da FBTV yetkilileri bu görüntülerin medyaya yansımaması için uyardığı öğrenildi. Aziz Yıldırım'ın dünkü açıılışla ilgili görüntüleri özel kasasında gizlediği iddia edildi. Yıldırım, geçtiğimiz yıl Türkiye-İsviçre maçında soyunma odası koridorlarında yaşanan olayları izlediğini ancak bu görüntüleri özel olarak sakladığını belirtmişti.
Яєx§
Admin
Admin
Яєx§

Rep puanına bak
Rep puanı Rep puanı:
Karizma Puanı:

MesajKonu: Geri: Son Dakika Haberleri   Son Dakika Haberleri Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 1:04 pm

Çarşı 'Kurtlar'a da karşı..!

BJK taraftarı, son olaylara el koydu, "Beşiktaş Kurtlar Vadisi olmayacak" açıklaması yapt.ı

BJK taraftarı, İstanbul - Beşiktaş’ta son dönemde yaşanan olaylara el koydu. Son olarak geçtiğimiz günlerde bir gencin öldüresiye dövülerek sokağa atılmasına tepki gösteren taraftarlar, saldırıların sorumlusu olarak gösterdikleri Ülkücüler’ suçladı.

30 Aralık Cumartesi günü, Ihlamur’daki Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nin önünde toplanıp Çarşı’ya kadar yürüyeceklerini ilan eden Demokrat Beşiktaşlılar grubu, şu açıklamayı yaptı:
“Biz, İstanbul’un en eski semtlerinden Beşiktaş’ın kadınları, erkekleri, gençleri, yaşlıları, esnafı ve nihayet Beşiktaş tribünleri olarak, böyle gerici vahşi saldırılara asla izin vermeyiz! Gerici ülkücü terörü, semtimizde kesinlikle barındırmayız! Ülkemizin aydınlık yüzü, geleceği ve umudu olan öğrencilerimize kalkan elleri indirmeyi de çok iyi biliriz!...
Burası Beşiktaş! Buradan çıkış yok! Ama biz sizi çıkartmayı biliriz!
BEŞİKTAŞIMIZ ‘KURTLAR VADİSİ’ OLMAYACAK !
BUNA KESİNLİKLE İZİN VERMEYECEĞİZ !”

28.12.2006 Habertürk

Bu Habere Çarşı 'nın cevabı :

BÜYÜK YALAN!

Beşiktaş tribünlerini bölme kampanyaları yine iş başında!

Habertürk’te çıkan ‘Çarşı Kurtlara da Karşı’ haberi, tamamı asılsız olmakla beraber, külliyen yalandır. Beşiktaş tribünleriyle bu haberin uzaktan yakından alakası yoktur.

Bu tribünde bütün Beşiktaşlılar kardeştir.
Kardeş olmayan kalleştir!

Bu tribünlerin siyasetle işi OLMAZ!

Herkesin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutlarız.

ÇARŞI

Forzabesiktas
Яєx§
Admin
Admin
Яєx§

Rep puanına bak
Rep puanı Rep puanı:
Karizma Puanı:

MesajKonu: Geri: Son Dakika Haberleri   Son Dakika Haberleri Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 1:04 pm

Fikret Orman başkanlık için kararsız
Beşiktaş Kulübü'nün 21 Ocak'ta yapılacak olağan genel kurulunu öncesi, adaylığını resmi olmsa da açıklayan Yıldırım Demirören'in ardından, başkanlığa en yakın isim olarak gösterilen Fikret Orman aday olup olmayacağı konusunda kesin kararını vermediğini söyledi.

Orman, son olarak 30 Mayıs 2004'te Yıldırım Demirören ile girdiği başkanlık mücadelesini 162 oyla kaybetmişti. Bu tarihten sonra siyah beyazlı camiada muhalefetin önde gelen isimlerinden olan Fikret Orman uzun bir süredir koruduğu sessizliğini geçen hafta içi bozmuş ve Beşiktaş başkanlığı için yeniden aday olabileceğini dile getirmişti.

Ancak bazı yayın organlarında aday olmayacağına dair çıkan haberler üzerine bir açıklama yapan Orman başkan adaylığı konusundaki kararını henüz belirlemediğini yinelerken, "Çalışmalarımı sürdürüyorum. Ama aday olmayacağım diye bir şey yok" dedi.

Beşiktaş'ın menfeatleri doğrultusunda her zaman her türlü göreve hazır olduğunu da belirten Orman sözlerine şöyle devam etti.

"Beşiktaş başkanlığı bir çok sorumluluğu beraberinde getiren bir görevdir. Bu göreve talip olmak için tüm bu sorumlulukların üstesinden gelebilecek bir alt yapınız olması gerekiyor. Ben hazırlıklarımı bitirmeden ve gerekli desteği sağlamadan bir maceraya atılmak istemiyorum. Ama aday olmamak için de hiç bir sebebim yok. Yılbaşından sonra bu konu ile ilgili bir basın toplantısı düzenleyerek, kesin kararımı açıklayacam. Bu aşamada söyleyebileceğim tek şey henüz hiç bir şeyin belli olmadığıdır. Önümüzdeki hafta yapacağım basın toplantısına kadar geçecek süre benim için yeterli olacaktır".
Яєx§
Admin
Admin
Яєx§

Rep puanına bak
Rep puanı Rep puanı:
Karizma Puanı:

MesajKonu: Geri: Son Dakika Haberleri   Son Dakika Haberleri Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 1:06 pm

BEŞİKTAŞ'ın kaptanı İbrahim Üzülmez, dün akşam Rize'de trafik kazası geçirdi. Milli futbolcunun kar yağışı nedeniyle kayan kiraladığı otomobil, yolun dışına çıkarken İbrahim Üzülmez, olayı yara almadan atlattı.
Kaza, Rize'nin Engindere Mahallesi'nde meydana geldi. İstanbul'dan uçakla Trabzon'a gelen İbrahim Üzülmez, havaalanından kiraladığı otomobille memleketi Artvin'in Arhavi İlçesi'ne hareket etti.
İbrahim Üzülmez'in kullandığı otomobil, yoldaki buzlanma nedeniyle kontrolden çıkarak bariyerlere çarptı. brahim Üzülmez, kazayı yara almadan atlatırken otomobilde hasar meydana geldi.
Яєx§
Admin
Admin
Яєx§

Rep puanına bak
Rep puanı Rep puanı:
Karizma Puanı:

MesajKonu: Geri: Son Dakika Haberleri   Son Dakika Haberleri Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 1:07 pm

Operasyon başladı!..
Beşiktaş Teknik direktör Tigana'nın "Takımda maddi problemler var, oyuncular kendilerini tam olarak maçlara veremiyor. Erken yatmaları gerekirken, yöneticiler ile para pazarlığı yapıyorlar" şeklindeki sözlerini masaya yatıran ve bunun soruşturmasını yapıp, Fransız hocadan savunma isteyen Siyah-Beyazlı yönetim tercüman Sinan Serhatlıoğlu'nu görevden aldı.

Sinan Serhatlıoğlu'na Kulüpte bayan basketbol takımı menajerliği önerilirken, bu görevi kabul etmeyen Serhatlıoğlu, görevden uzaklaştırıldı. Bu gelişmenin ardından Tigana'nın vereceği tepki merakla beklenirken, Fransız hocanın olaylardan haberi olmadığı öğrenildi. Tigana'nın 1 Ocak akşamı ya da 2 Ocak sabahı İstanbul'a gelip, takımının başında olması bekleniyor.

Yüksek tazminatı sebebiyle Jean Tigana'nın görevine son veremeyen ve gitmesini bekleyen Siyah-Beyazlı yönetimin yardımcı antrenörlerden Zeki Önatlı'nın da görevine son vermesi ve yerine İngiltere'de antrenörlük seminerini tamamlanayan Siyah-beyazlı ekibin eski futbolcusu Tayfur Havutçu'nun getirilmesi bekleniyor.
Яєx§
Admin
Admin
Яєx§

Rep puanına bak
Rep puanı Rep puanı:
Karizma Puanı:

MesajKonu: Geri: Son Dakika Haberleri   Son Dakika Haberleri Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 1:08 pm

Kartal'da Djemba Djemba heyecanı
Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Kleberson'u gözden çıkaran Beşiktaş'ın, Aston Villa'da şans bulamayan Djemba Djemba için düğmeye bastığını yazdı. Sabah Gazetesi'nin 29.12.2006 tarihli haberine göre bu sezon Aston Villa'da sadece 1 dakika şans bulan ve devre arasında takımdan ayrılmak istediğini belirten Kamerunlu ön libero için İngiliz ekibinin kapısını çaldı. 2003 sezonunda 7 milyon dolara Nantes'ten Manchester United'a transfer olan Djemba Djemba beklenen patlamayı yapamadı. 2005 yılında Aston Villa'ya 2 milyon 700 bin dolara transfer olan Djemba burada da hayal kırıklığı yarattı. Şu anki piyasa değeri 1 milyon 500 bin dolara inen Kamerunlu futbolcunun 2009 yılına kadar Aston Villa ile sözleşmesi var.

KLEBERSON KOMŞU'YA
Djemba'nın eski F.Bahçeli Anelka'yı arayarak Türkiye'yi sorması da "Beşiktaş'tan transfer teklifi aldı" şeklinde yorumlandı. Bu arada Beşiktaş, Kleborsun'u isteyen takımlara fiyatını 3 milyon euro olarak açıkladı. Brezilyalı yıldıza Almanya ve Yunanistan teklifler var.
Яєx§
Admin
Admin
Яєx§

Rep puanına bak
Rep puanı Rep puanı:
Karizma Puanı:

MesajKonu: Geri: Son Dakika Haberleri   Son Dakika Haberleri Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 1:09 pm

Koşmak Ricardinho'yu yordu
Beşiktaş'ta büyük umutlarla geldi. Yabancılar arasında en iyi transfer olarak yorumlandı. Ancak Tigana’dan beklediği şansı ilk maçlarda göremedi. Brezilya milli takımında da ter döken Ricardinho’daki cevher geç de olsa anlaşıldı, hareketleri futbol zekası ön plana çıktı. Ve Sambacı, ilk yarının genel bir değerlendirmesini yaparak çarpıcı ifadeler kullandı.

‘VERİMİM AZALIYOR’
Tatile çıkmadan önce konuşan Ricardinho, bazı maçlarda tek başına koşmaktan yorulduğunu belirterek takım oyununda yaşadıkları eksiklikleri vurguladı. Özellikle G.Birliği ile oynanan kupa mücadelesine değinen Sambacı “Bu maçta ileri geri koşmaktan adeta öldüm. Bunu daha önce de yaşadım. Bu konuda kesinlikle arkadaşlarımı suçlamıyorum. Ancak malesef bazı maçlarda tek başıma kalıyorum. Kendi yarı sahamıza kadar inip top çıkarıyorum. Benim görevim arkadaşlarımı hücuma çıkartmak. Ama böyle olunca bunu istenilen düzeyde yapamıyorum. Hoca oyunu kanatlara yayın diyor biz göbekte toplanıyoruz. Kanattaki arkadaşlar da zaman zaman ileri çıkıp geri gelmeyince sorunlar başlıyor” dedi.

‘TELAFİ EDERİZ’
Bu hataları ikinci yarıda yapmayacaklarını vurgulayan Ricardinho sözlerini şöyle tamamladı: “Futbol bireysel değil takım oyunu. Herkes görevini bilirse ekip ruhu yaşanır. Buna ben de dahilim. Bazen ben de saçma işler yapıyorum. Bizim açımızdan henüz biten bir şey yok hem lig hem de kupada varız. Bana göre takımdaki sorunlar fazla büyütülüyor. Bunlar her kulüpte yaşanabilecek türden sorunlar. Beşiktaş’ta olmaktan mutluyum. Taraftarın bana gösterdiği sevgiye layık olmaya çalışıyorum.”
bsmar_1995
Üye
Üye

Rep puanına bak
Rep puanı Rep puanı:
Son Dakika Haberleri Left_bar_bleue90000/90000Son Dakika Haberleri Empty_bar_bleue  (90000/90000)
Karizma Puanı:
Son Dakika Haberleri Left_bar_bleue9000/9000Son Dakika Haberleri Empty_bar_bleue  (9000/9000)

MesajKonu: Geri: Son Dakika Haberleri   Son Dakika Haberleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 02, 2008 9:43 pm

eyv.

Son Dakika Haberleri
1 sayfadaki 1 sayfası